videofilm

Idź do spisu treści

Menu główne

RETUSZ

OFERTA


Każdy z nas posiada zdjęcia z których nie jest zadowolony. Uważamy że wyglądamy na nich źle, zła cera, makijaż za grubo, za chudo itp.

Rozwiązanie jest proste, wystarczy wysłać do nas e-mailem zdjęcie (jeśli nie jest w formie cyfrowej, trzeba je zeskanować).

Napisać co chcemy poprawić np. wyretuszować cerę, wyszczuplić, powiększyć biust -(polecamy), pomniejszyć -(nie polecamy), wykadrować fragment fotografii, zmienić tło, możemy nawet niezauważalnie usunąć osobę, której nie chcemy mieć na zdjęciu. Z nami nie ma zdjęć straconych. Po przysłaniu do nas zdjęcia wycenimy pracę i poinformujemy Państwa o cenie do akceptacji. Zależy nam bowiem na zadowolonych klientach którzy mogą polecić innym nasze usługi.

Ponadto możemy przedstawić wersję próbną poprawionego zdjęcia (mała rozdzielczość i napisy zabezpieczające). Dopiero po Państwa akceptacji wyślemy gotową wersję ostateczną.Cena zależy od trudności zmian jakich musimy na zdjęciu dokonać ale już od  20 zł. możecie mieć Państwo zdjęcie którym można pochwalić się na fejsbuku.    

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego