videofilm

Idź do spisu treści

Menu główne

O NAS

OFERTAZ wykształcenia jestem animatorem kultury o specjalności fotografia i film. Dzięki prawie dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży fotograficznej i filmowej jestem przekonany, że będą państwo zadowoleni z wyboru naszej firmy.Realizujemy filmy informacyjno reklamowe,  szkoleniowe, instruktażowe, reportaże oraz filmy ze ślubów, wesel, komunii i studniówek (możliwość obsługi na 2 lub 3 kamery).
W naszych pracach łączymy doskonały warsztat filmowy i fotograficzny z najnowszymi trendami, jakie obowiązują w tej dziedzinie. Pragniemy dopasować nasze możliwości do Państwa wyobraźni i gustu. Przed realizacją każdego zlecenia opracowujemy wspólnie z Państwem szczegóły filmu. Kierujemy się Waszymi oczekiwaniami odnośnie finalnej produkcji. Jesteśmy otwarci na wspólne opracowanie klimatu, grafiki, oprawy dźwiękowej. Służymy radami odnośnie zachowania w czasie realizacji materiału filmowego i fotograficznego z uroczystości.


Proponujemy:
-profesjonalny montaż powierzonych materiałów filmowych, również filmów z wakacji i imprez rodzinnych
-retusz i renowację starych lub zniszczonych fotografii
-kopiowanie Waszych filmów z kaset video i zapisanie ich na płytach DVD - pozwala to na uniknięcie strat jakościowych, które występują wraz z upływem czasu na nośniku analogowym; przegrywamy materiał w stanie takim jaki jest, lub możemy poddać go montażowi, dodając interaktywne menu, napisy, podkład muzyczny - zgodnie z Państwa sugestiami
-specjalnie dla młodej pary - internetową witrynę ślubną

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego