OFERTA

Proponujemy umieszczenie w Internecie Waszej „Strony Ślubnej”.

Dlaczego ślubnej i po co w Internecie?

Ślubnej, ponieważ będzie zawierać historię Waszego narzeczeństwa, fotki z dzieciństwa, informacje dla gości weselnych,
gdzie odbędzie się uroczystość i dokładne informacje jak dotrzeć na miejsce – na tradycyjnym zaproszeniu wystarczy podać adres www…

Po uroczystości – reportaż: zdjęcia, klip filmowy, internetowa książka życzeń…

… a później, jeśli zechcecie…

zdjęcia z podróży poślubnej, dzieci, chrzciny. szkoła. pierwsza komunia….
Pamiętnik XXI w., w którym podzielicie się wrażeniami z przyjaciółmi.

Proponujemy:
wybór z kilku szablonów lub w pełni indywidualny projekt,
szybką aktualizację,
bardzo atrakcyjne ceny.

Zapytaj o szczegóły

Zapraszamy!

Z wykształcenia jestem animatorem kultury o specjalności fotografia i film. Dzięki prawie dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży fotograficznej i filmowej jestem przekonany, że będą państwo zadowoleni z wyboru naszej firmy.

Realizujemy filmy informacyjno reklamowe, szkoleniowe, instruktażowe, reportaże oraz filmy ze ślubów, wesel, komunii i studniówek (możliwość obsługi na 2 lub 3 kamery).
W naszych pracach łączymy doskonały warsztat filmowy i fotograficzny z najnowszymi trendami, jakie obowiązują w tej dziedzinie. Pragniemy dopasować nasze możliwości do Państwa wyobraźni i gustu. Przed realizacją każdego zlecenia opracowujemy wspólnie z Państwem szczegóły filmu. Kierujemy się Waszymi oczekiwaniami odnośnie finalnej produkcji. Jesteśmy otwarci na wspólne opracowanie klimatu, grafiki, oprawy dźwiękowej. Służymy radami odnośnie zachowania w czasie realizacji materiału filmowego i fotograficznego z uroczystości.

Proponujemy:
-profesjonalny montaż powierzonych materiałów filmowych, również filmów z wakacji i imprez rodzinnych
-retusz i renowację starych lub zniszczonych fotografii
-kopiowanie Waszych filmów z kaset video i zapisanie ich na płytach DVD – pozwala to na uniknięcie strat jakościowych, które występują wraz z upływem czasu na nośniku analogowym; przegrywamy materiał w stanie takim jaki jest, lub możemy poddać go montażowi, dodając interaktywne menu, napisy, podkład muzyczny – zgodnie z Państwa sugestiami
-specjalnie dla młodej pary – internetową witrynę ślubną

ETUSZ
OFERTA

Każdy z nas posiada zdjęcia z których nie jest zadowolony. Uważamy że wyglądamy na nich źle, zła cera, makijaż za grubo, za chudo itp.

Rozwiązanie jest proste, wystarczy wysłać do nas e-mailem zdjęcie (jeśli nie jest w formie cyfrowej, trzeba je zeskanować).

Napisać co chcemy poprawić np. wyretuszować cerę, wyszczuplić, powiększyć biust -(polecamy), pomniejszyć -(nie polecamy), wykadrować fragment fotografii, zmienić tło, możemy nawet niezauważalnie usunąć osobę, której nie chcemy mieć na zdjęciu. Z nami nie ma zdjęć straconych. Po przysłaniu do nas zdjęcia wycenimy pracę i poinformujemy Państwa o cenie do akceptacji. Zależy nam bowiem na zadowolonych klientach którzy mogą polecić innym nasze usługi.

Ponadto możemy przedstawić wersję próbną poprawionego zdjęcia (mała rozdzielczość i napisy zabezpieczające). Dopiero po Państwa akceptacji wyślemy gotową wersję ostateczną.

Cena zależy od trudności zmian jakich musimy na zdjęciu dokonać ale już od 20 zł. możecie mieć Państwo zdjęcie którym można pochwalić się na fejsbuku.